Forza Dijital

FORZA DİJİTAL, gelişmelere paralel olarak eğitim kurumlarının uzaktan eğitim ihtiyaçlarını karşılayan öğretim yönetim sistemidir.
FORZA DİJİTAL İLE;

Dijital platformların öne çıktığı bu çağda eğitim parkı, kurum yöneticilerimizin ve öğretmenlerin öğrenci takip ve raporlamasına destek olurken, öğrencilerin de motivasyonunu
yüksek tutarak en iyi şekilde yönlendirmesine katkıda bulunur.
Öne Çıkan Özelliklerimiz:

KAYIT İŞLEMLERİ
Bu arayüz ile kullanıcılarınızı pratik şekilde sisteme ekleyebilirsiniz. Yüklediğiniz kullanıcıların giriş bilgilerini otomatik indirebilirsiniz.

DENEMELER
Soru havuzunu kullanarak (ücretli); öğrencilerinize ünite-konu-kazanımları seçerek deneme oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz denemeleri ister online isterseniz de sistemin sağladığı optiklerle yüz yüze yapabilirsiniz.

Sistemde var olan hazır genel denemelerinizin text (.dat,.txt) dosyalarını yükleyerek öğrenci raporlarını alabilirsiniz.

Sistemde var olmayan denemelerinizi de cevap anahtarı ve kazanım listelerini yükleyerek ister online ister yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz. Eğer denemeyi sisteme yüklemeden önce uyguladıysanız text (.dat,.txt) dosyalarını yükleyerek öğrenci raporlarını da alabilirsiniz.

Denemelerinizi uyguladıktan sonra 11 farklı raporlama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Sistem optiği kullanarak yaptığınız denemeleri Forza Dijital mobil uygulamasına kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp optik okutma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumlarımıza sunduğumuz 17 farklı raporlama ile kullanıcılarınızın detaylı verilerine ulaşabilirsiniz.

Öncelikli Raporlarımız:

Ödev Analiz Raporu:
Ödev veren öğretmenin bilgilerine, ödevin tarih aralığına, ödevin adına ve ödevi yapan öğrenci sayılarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Kullanım Raporu:
Öğrencilerin sistemde ders bazlı çözdükleri soru sayılarına, öğrenciye atanan ödev ve yapılan ödev sayılarına, izlenen konu anlatım videolarına ve sanal sınıf sayılarına ait rapor alabilirsiniz.

Deneme Liste Raporu:
Düzenlenen ve süreci tamamlanmış olan sınava ait öğrenci verilerini bu raporla alabilirsiniz.

Öğrenci Deneme Karne Raporu:
Uygulamış olduğunuz deneme sınavında öğrencilerin bireysel karnelerini alabilirsiniz. Aynı zamanda ilgili sınav bazında öğrenci detaylı kazanım raporuna ulaşabilirsiniz.

Birleştirilmiş Deneme Karnesi:
Yapmış olduğunuz sınav türünüzü seçip, tarih aralığı ve gruplama ölçütlerini kullanarak son 5 ya da son 10 denemenin karnelerini birleştirilmiş olarak alabilirsiniz.

Öğrenci Gelişim Durum Raporu:
Bu rapor ile kurumunuzdaki her bir öğrenci için girdiği son 10 denemeye ait hem veri hem de grafik raporu alabilirsiniz.

Kazanım Başarı Durum Raporu:
Yapılan denemelerde öğrencilerinizin toplu kazanım raporunu alabilirsiniz.

Yönetici olarak yaptığınız kurum denemelerinde ya da öğretmenlerinizin verdiği ödevlerde öğrencilerin yanlış cevapladığı ve boş bıraktığı sorulardan tekrar test oluşturabilirsiniz.

Öğrencilerinizin dönem içinde kazanımlarda gelmiş olduğu başarı durumu ve zorluk derecesi değerlendirilerek Deneme, Test ve Ödevlere göre hazırlanan kitaplardır.

ÖDEVLENDİRME
Öğretmenlerimiz 4 farklı ödevlendirme yöntemiyle öğrencilere ödevlendirme yapabilir. Verilen ödevler online veya pdf çıktı alınarak çözülebilir. Mobil uygulama ile pdf altında bulunan optikler QR okutularak cevaplar sisteme eklenebilir.

SONUÇLAR VE ÇÖZÜMLER

Öğrenciniz, kendisine atanmış olan ödev veya denemelerin soru çözüm videolarına ulaşabilir. Aynı zamanda sorulara ait benzer soru özelliğini kullanabilir.

QR OKUTMA

Öğrenciler, mobil uygulama üzerinden QR okutarak da cevaplarını sisteme ekleyebilir.

Öğrenci, öğretmen ve yöneticiler için ayrı tasarlanmış, kolay
kullanımlı arayüz ve tek mobil uygulama ile kullanıcı kolaylığı

K12, Eduasist, Eyotek gibi birçok entegrasyon seçeneği ile tüm kullanıcılarınızın tek kullanıcı bilgisi ile sisteme giriş imkânı

katalog-22,05,2023-72

Kurumlarımıza sunduğumuz 17 farklı raporlama ile okul-sınıf-şube-öğrenciye kadar inerek rapor ve analizlere ulaşabilir. Bu analizler pdf veya excel versiyonlarını kullanabilirsiniz.